Hakkımızda

Neden & Biz

Çalışanların sürekli eğitimi ile takım ruhumuzu kurumsal anlayışımızla birleştirerek işimizin yasal mevzuat şartlarını takip ve geliştirmenin yanı sıra, bu şartlara bağlı kalarak müşteri talep ve memnuniyetini üst düzeyde muhafaza etmek tüm faaliyetlerimizin içinde ana ilkemizdir.

Müşterilerimize istekleri doğrultusunda deniz, kara, hava ve demiryolu ile, yüklerin yerine ulaşması için tek ulaşım yönteminin yeterli olmadığı durumlarda da Kara+Deniz, Kara+Hava, Kara+Demiryolu, Deniz+Demiryolu gibi yöntemlerle, Avrupa ve Turkiye’deki depolarımızla taşınan malların ve tam zamanında teslimatını sağlayan gerçek lojistik hizmet sunmaktayız.

İlkemiz

Amg Lojistik olarak müşterilerimize lider lojistik çözümleri sağlayıcısı olmakta kararlıyız. Bunu başarmak için sürekli olarak kendini geliştiren ve iyileştiren faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.


Biz Kimiz

15 yılı aşkın sektör deneyimine sahip olan ve 2011 yılında Almanya‘nın Neuss şehrinde kurulan şirketimiz,deneyimli ve bir o kadarda hızlı olan personel kadrosuyla hem Almanya‘da hem de Türkiye‘de 7 gün 24 saat ulaşılabilir şekilde tasarlanmıştır.Oluşabilecek taleplerinize anlık çözümler geliştirilmektedir. Tüm Avrupa Birliği ülkelerinde hizmet veren firmamız ilgili organizasyonları zaman ve maliyet ekseninde en optimal şekilde yerine getirebilecek kapasitededir. Almanya standartlarına uygun olarak donatılan firmamız,kısa zamanda siz değerli müşterilerimiz ve sektör temsilcilerinin haklı itibarını kazanmıştır. Gelecek hedefi,mükemmelliği zamanın koşullarına uygun,kısa sürelerde ve minumum maliyetlerde yakalamak ve kendisini diğer lojistik ve nakliye frmalarından ayıracak olan çözüm ortağı ilkesini yakalamaktır. Tamamı CMR sigortası kapsamında olan araçlarımız, uydu takip sistemleriyle donatılmış olup istenildiği anda bilgiler iletilebileceği gibi sistemimiz tarafından periyodik olarak bilgiler siz değerli iş ortaklarımıza iletilmektedir